Potpisivanje primedbi na planiranu transfer stanicu za otpad iznad Lešća
Grad Beograd je pokrenuo proceduru za izgradnju transfer stanice za otpad, reciklažnog centra i pogona Gradske čistoće na prostoru iznad Lešća.
Zbog mogućeg uticaja ovakvog projekta na kvalitet života u Višnjičkoj Banji, Višnjici, Sunnyville-u i okolnim naseljima, pokrenuli smo prikupljanje primedbi građana.
